Pol-Motors

Oferta pracy – Specjalisty ds. Sprzedaży Internetowej

Home »  Aktualności »  Oferta pracy – Specjalisty ds. Sprzedaży Internetowej

On 4 stycznia, 2018, Posted by , In Aktualności, With No Comments

Logo_POLMOTORS_FORD-[Converted]_BEZ-GRUPA

POL – MOTORS Sp. z o.o. – firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, pretendująca do miana lidera na dolnośląskim rynku w sprzedaży i obsłudze posprzedażnej samochodów marki Ford, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko :

Specjalisty ds. Sprzedaży Internetowej

Opis stanowiska:
• zamieszczanie i sprzedaż produktów ( samochodowych i motocyklowych ) na portalach aukcyjnych;
• telefoniczny oraz mailowy kontakt z Klientami;
• doradztwo oraz wsparcie techniczne dla Klientów;
• obsługa bieżących zamówień;
• wypisywanie listów kurierskich oraz wprowadzanie dokumentów do systemu.
Wymagania:
• bardzo dobra obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office;
• dobra organizacja pracy;
• wysoka kultura osobista;
• umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami;
• umiejętność pracy w zespole oraz pełen profesjonalizm w obsłudze klienta;
• wytrwałość i komunikatywność;
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej.
Czekamy na studentów:
• studiów niestacjonarnych;
• zainteresowanych motoryzacją.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji w terminie do 7 dni od ukazania się ogłoszenia na adres:

Pol-Motors Sp. z o.o.
Ul. Bardzka 1
50- 516 Wrocław
lub rekrutacja@polmotors.wroc.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Comments are closed.

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On PinterestVisit Us On Youtube