Pol-Motors

Historia

Home »  Historia

Firma Pol-Motors jest autoryzowanym dealerem trzech marek – Ford, Hyundai i Suzuki.

Salon i serwis Forda mieści się w nowoczesnej siedzibie, spełniającej najwyższe standardy europejskie, w którym jest zaprezentowana pełna oferta samochodów marki Ford. Salon oferuje również testowanie wybranego samochodu podczas bezpłatnej jazdy próbnej, a po zakupie – możliwość skorzystania z szeregu programów serwisowych i lojalnościowych dla klientów Pol-Motors.

Profesjonalizm pracowników firmy został doceniony przez opiniotwórczy magazyn motoryzacyjny Auto Świat – w 2007 roku salon Forda przy ul. Bardzkiej otrzymał pierwsze miejsce w sieci salonów Ford w Polsce w rankingu salonów samochodowych (nr 26/2007) w zakresie obsługi klienta.

Przy każdym salonie Pol-Motors prężnie działa właściwy danej marce Autoryzowany Serwis, zapewniający kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, sprzedaż akcesoriów i dodatkowego wyposażenia. Dział serwisu Ford został wyróżniony pierwszym miejscem w sieci salonów Ford w konkursie Mechanik Roku 2007 oraz Mechanik Roku 2009. Pol-Motors został także wyróżniony w organizowanym przez Polską Izbę Motoryzacji konkursie na Najlepszy Auto Serwis wśród dealerów wszystkich marek z całej Polski. Ukoronowaniem rzetelnej pracy serwisu jest otrzymanie z początkiem 2011 roku statusu Ford Extra Service, przyznanego do tej pory jedynie dziesięciu stacjom serwisowym marki Ford w Polsce.

Salon sprzedaży i serwis samochodów marek Hyundai i Suzuki mieści się przy ul. Kamiennej. W nowoczesnym budynku na powierzchni niemal 900 m2 prezentowane są wszystkie modele obu marek.

W 2007 – zaledwie drugim roku działalności – salon Pol-Motors osiągnął pierwsze miejsce w sprzedaży samochodów marki Hyundai w Polsce. W roku 2010 został wyróżniony wpisaniem do prestiżowego klubu Frontier Dealer Club, która zrzesza najlepszych dealerów marki Hyundai w całej Europie.

Również i salon samochodowy Suzuki został w 2008 roku uhonorowany pierwszym miejscem w sieci salonów Suzuki w Polsce w rankingu magazynu Auto Świat (nr 25/672). W 2011 roku salon Pol-Motors Suzuki został najlepszym dealerem w sieci pod względem ilości sprzedanych samochodów!

Warto dodać, że przy ul. Kamiennej mieści się również jedyny we Wrocławiu salon sprzedaży motocykli Suzuki.

W każdym z salonów Pol-Motors można także dokonać wszystkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu, leasingu oraz ubezpieczeniem samochodu na korzystnych, preferencyjnych warunkach.

W celu sprawnej wymiany samochodu przez Klientów, w firmie została powołana specjalna sekcja samochodów używanych. Oferuje ona bezpłatną wycenę pojazdu, odkup i sprzedaż samochodów różnych marek z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

Firma oferuje także krótko- i długoterminowy wynajem samochodów osobowych i dostawczych.

Pol-Motors to także dobry i solidny pracodawca – w firmie działają różnego rodzaju konkursy i programy motywacyjne dla pracowników, podnoszące ich kwalifikacje i umiejętności. Ważnym elementem wpływającym na dobrą atmosferę w miejscu pracy są również spotkania i wyjazdy integracyjne. Pol-Motors prowadzi również atrakcyjny program stażowy dla absolwentów oraz objął patronatem Zespół Szkół nr 2 im. I Korpusu Wojska Polskiego we Wrocławiu.

Z początkiem roku 2011 Pol-Motors został wyróżniony prestiżową nagrodą Gazela Biznesu, przyznawaną przez Puls Biznesu najbardziej dynamicznym przedsiębiorstwom.

Firma została również ponownie wpisana na Białą Listę firm dolnośląskich.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On PinterestVisit Us On Youtube