Pol-Motors

Oczami pracowników

Home »  Oczami pracowników

„Podjęcie pracy w Pol-Motors pozwala mi realizować swoje aspiracje zawodowe. Każdy dzień przynosi wiele nowych zadań, których wykonanie pozwala osiągnąć satysfakcję. Ambitne wyzwania i duża doza samodzielności gwarantują samorealizację. Ważna jest dla mnie pozytywna atmosfera w pracy, której poświęcam 1/3 doby.”

„W swojej pracy cenię przede wszystkim atmosferę i relacje w zespole tj. solidarność i współodpowiedzialność za powierzone obowiązki. Codziennie podejmuję wyzwania podczas realizacji zadań zleconych przez klientów, moich przełożonych i współpracowników, co umożliwia mi jednocześnie rozwój zawodowy oraz poszerzenie zdolności komunikacji interpersonalnej.”

„Co mi daje Pol-Motors?
– Praca z ciekawymi ludźmi
– Przyjazna atmosfera
– Możliwość rozwoju osobistego
– Brak rutyny w codziennej pracy
– Uczestnictwo przy wdrażaniu nowych rozwiązań
– Znajomość branży motoryzacyjnej. „

„Praca w Pol-Motors pozwala poznać bliżej rynek motoryzacji na każdym stanowisku pracy, rozwinąć dotychczasową wiedzę z zakresu obsługi klienta, a także w znacznym stopniu rozwinąć zdolności analitycznego myślenia podczas szukania rozwiązań w sytuacjach problemowych. Przyczynia się to do wzrostu zadowolenia pracownika, większej motywacji do pracy, a tym samym poczucia samorealizacji w pracy.”

„Firma Pol-Motors to rzetelny pracodawca. W mojej pracy cenię bezpieczeństwo, dużą swobodę działania oraz fakt, że każdy dzień wnosi coś nowego.”

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On PinterestVisit Us On Youtube